SAFKST - SLOVENSKÁ ASOCIÁCIA FITNES, KULTURISTIKY
 Newsletter
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Kontakt
SAFKST
  Junácka 6
  832 80   Bratislava
  Tel: + 421 2 49 249 199
  Tel.: +421 908 965 156
 
  Fax: + 421 2 49 249 559
 Odkazy

5/5
 Médiá, rozhovory
Vaško - Gabriela Mlsnová

Vaško - Ivana Horná

Vaško - Peter Tatarka

Vaško - Alžbeta Peťková
na akcii
Športovec SAFKST 2017
QR code
 Sponzori

Reklamní partneri

Multimediálny partner


 

Marketingový partner

Report zo sústredenia fitnes detí

  • Pridané: 04.03.2018   |   222 čítaní / zobrazení
Začiatkom marca mali úspešné reprezentantky Slovenska z ME a MS vo fitnes detí možnosť zúčastniť sa sústredenia (za odmenu) v hoteli Aphrodite Palace v Rajeckých Tepliciach.Kedže som sa úplnou náhodou (-neodkladné pracovné povinnosti tréneriek nášho klubu) ocitla priamo na mieste,dovoľte pár slov z pohľadu rodiča:
Deti privítal prezident SAFKST Boris Mlsna (za čo mu určite patrí “ palec hore”), ďalej sa o hladký priebeh postarala vedúca sústredenia Barbara Machalová a 4 mamičky.

Stihli sme toho počas tých pár dní veľa: tŕeningy, pózing, prechádzky po okolí a v prvom rade veľmi veľa regenerácie v bazénoch hotela Aphrodite Palace (mimochodom výber miesta na 1*). Celé sústredenie prebiehalo vo veľmi dobrej atmosfére a myslím si, že bolo pre deti výbornou príležitosťou spoznať sa navzájom aj mimo súťažného pódia.

Dať im takúto odmenu po roku plnom úspechov v súťažiach, bol skvelý nápad a ja sa chcem naozaj zo srdca poďakovať SAFKST (a nie preto, že sa to patrí) za tieto úžasne strávené dni. ĎAKUJEME
Lucia Civáňová