SAFKST - SLOVENSKÁ ASOCIÁCIA FITNES, KULTURISTIKY
 Newsletter
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Kontakt
SAFKST
  Junácka 6
  832 80   Bratislava
  Tel: + 421 2 49 249 199
  Tel.: +421 908 965 156
 
  Fax: + 421 2 49 249 559
 Odkazy

 Médiá, rozhovory
Vaško - Gabriela Mlsnová

Vaško - Ivana Horná

Vaško - Peter Tatarka

Vaško - Alžbeta Peťková
na akcii
Športovec SAFKST 2017
 Sponzori

Reklamní partneri

Multimediálny partner


 

Marketingový partner

Adresár Rozhodcov Fitnes a Kulturistiky

(5)
   Medzinárodní rozhodcovia aj pre rozhodovanie súťaží Elite Pro
Čížek Milan, MVDr. PhD.Svidnícka č.47, 040 11 Košicecizekifbb@hotmail.com
Matejíčka Ľuboš, Mgr.MDŽ 12, 942 01 Šuranyall-stars@all-stars.sk
Mlsna Boris, Mgr.ŠH Wolkrova 47, 851 01 Bratislavaboris.mlsna@gmail.com
Mlsnová Gabriela, Mgr. PhD.ŠH Wolkrova 47, 851 01 Bratislavamlsnovag@gmail.com
Uríček Peter, Ing. Arch.Novomestská 3, 917 00 Trnavapeter.uricek@gmail.com
(5)
   Medzinárodní rozhodcovia
Gabčo StanislavOkružná 1427/52, 020 01 Púchov
Hečko Ľubomír, Ing.Mlynisko 163, Demänová, Lipt. Mikulášheckolm@gmail.com
Hlinka Andrej, Ing.Letná č.28, 064 01 Stará Ľubovňaklubskm@gmail.com
Lipták SlavomírMarka Čulena č.18, 080 01 Prešovliptakslavomir1@gmail.com
Matušík Dušan, Dr.Paláriková 177/10, Dubnica N/Váhommatusik.dusan@azet.sk
(9)
   Rozhodcovia III. stupňa
Andreja JozefUl. Mládeže 2351/8, 058 01 Popradgalaxy2poprad@gmail.com
Cabaník JánClementisa 22, 917 00 Trnavajan.cabanik@centrum.sk
Krištof JaroslavBoriny č.2, 972 05 Sebedražiejkf@zoznam.sk
Mihalčin Jozef, Ing.sídl. Juh 1067, 098 01 Vranov N/Topľoujm@byterm.sk
Mikuš Pavel, Ing.Lipová 521/3, 031 03 Lipt. Mikulášpavelm16@atlas.sk
Prekop Marián, Ing.Astrová 1767, 020 01 Púchovprekop.marian@gmail.com
Rolinec MilanHanulová č.8, 052 01 Spišská Nová Vesnalim.cenilor@pobox.sk
Špajdel ErvínPodjavorinskej č.2, 917 00 Trnavaspajdel@hume.sk
Tabernaus AntonŠtúrová č.34, 968 00 Nová Baňaautoskola@tabo.sk
(15)
   Rozhodcovia II. stupňa
Antal Peter, Mgr.Tatranská 10, 974 11 Banská Bystricaantalpeter@centrum.sk
Antovská Karina, Mgr.Jamnického2, 841 05, Bratislavakarina.antovska@gmail.com
Brosman RolandHatvániho 1602/11, 979 01 Rimavská Sobotaroland.brosman@gmail.com
Hlobík AlexanderPiešťanská 18, 956 07 Veľké Ripňanyalexhlobik@gmail.com
Holbová MariannaBavlnárska 16, 911 05 Trenčínmarianna.holbova@gmail.com
Huláková Milada, Ing.Radôstka 191, 023 04mmacasova@atlas.sk
Chrťanová IvetaSitnianska 4, 949 01 Nitraiveta.chrtanova@gmail.com
Lenerová Jitka, Mgr.Ružová dolina 800,Suchá nad Parnoujitkal@t-zones.sk
Machalová Barbara. Ing.J.Bottu 465/10, 960 01 Zvolenmachalova.barbara@gmail.com
Maťušová Lívia, Mgr.Lehota 770, 951 36 Nitramatusova.liv@gmail.com
Niščáková Zuzana, Ing.Novozámocká č.22, 960 01 Zvolenniscakova.zuzana@gmail.com
Ondrejovičová AdelaHalalovka 46, 911 08 Trenčínadela.ondrejovicova@gmail.com
Solár Rastislav, Mgr.Nábrežie mládeže 19, 949 01 Nitrasolarrasto@azet.sk
Tarková Martina, Mgr.Amurská 11, 821 06 Bratislavamartina.tarkova@gmail.com
Zandt Richard, Ing.J. Horvátha 881/56, 967 01 Kremnicarichardzandt@gmail.com
(14)
   Rozhodcovia I. stupňa
Bániková EvaBrezany 166, 010 04 Žilinaevabanikova@gmail.com
Bodáková DarinaPoľná 4536/2, 058 01, Popradbodakova.d@intespp.sk
Duda MarcelHviezdoslavová 149, 059 73 Žakovcemkfitnes@gmail.com
Grác Lukáš, Ing.Štefániková trieda 76/83, 949 01 Nitrarubislg@gmail.com
Hlinková EllaOkružná 851/32, 064 01 Stará Ľubovňaellahlinkova@yahoo.com
Korbová MonikaSpišská Nová Vesmonikakorbova@gmail.com
Lehotská DobroslavaHečkova 36, 010 01 Žilinalehotska.d26@gmail.com
Meleshchenko Elena, Mgr.Murgaša 6/8, 971 01 Prievidzamelexa69@gmail.com
Multáňová DominikaJ. Rumana 2058, 031 01 Liptovský Mikulášd.multanova@gmail.com
Novodomská ElissPlánočkova 30, 962 37 Zvoleneliss.novodomska@gmail.com
Prítrská Stanislava, Ing.Nám. 1.mája 18/100, 922 05 Chtelnicastanislava.pritrska@gmail.com
Seidlová Kateřina A. Hlinku20, 960 01 Zvolenkaterinaseidlova92@gmail.com
Šašalová Zuzana, MUDr.Poľná č.56, Košická Nová Vessasalovazuzana@gmail.com
Tabernaus Šimon, Bc.Záhrbská 259/75, 968 01 Nová Baňasijko@azet.sk
Nominácia rozhodcov + kategórie
na jesenné súťaže 2018
Nominácia rozhodcov + kategórie
na jarné súťaže 2018