SAFKST - SLOVENSKÁ ASOCIÁCIA FITNES, KULTURISTIKY
 Newsletter
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Kontakt
SAFKST
  Junácka 6
  832 80   Bratislava
  Tel: + 421 2 49 249 199
  Tel.: +421 908 965 156
 
  Fax: + 421 2 49 249 559
 Odkazy

5/5
 Médiá, rozhovory
Vaško - Ivana Horná

Vaško - Peter Tatarka

Vaško - Alžbeta Peťková
na akcii
Športovec SAFKST 2017
QR code
 Sponzori

Reklamní partneri

Multimediálny partner


 

Marketingový partner

Arnold Classic Europe 28-30.9.2018

  • Pridané: 02.10.2018   |   51 čítaní / zobrazení
     Najväčšia a najvýznamnejšia nemajstrovská súťaž sezóny - Arnold Classic Europe - je za nami. Videli sme výborne pripravené športovkyne a športovcov z celého sveta. V amatérskej súťaži sa ukázali podaktorí ešte len v príprave na najdôležitejšie podujatia roka - Majstrovstvá sveta v Bialystoku a v Benidorme, čomu u niektorých zodpovedala aj momentálna forma. Výborne pripravení slovenskí športovci dosiahli krásne medailové umiestnenia:

     2.miesto Ivana Horná v silovom trojboji, 1.miesto Ivana Horná v mŕtvom ťahu, 3.miesto Karin Suchomelová vo fitnes, 3.miesto Olívia Čambalová v bikiny fitnes, 3.miesto Zuzana Kardošová v bikiny fitnes juniorov, 3.miesto Radka Szombathová v bikiny fitnes masters, 2.miesto Miro Škadra v klasickej kulturistike, 2.miesto Patrik Dzurilla v men´s physique juniorov, 3.miesto Beáta Graňáková v bikiny fitnes , 2.miesto Nikol Klímová vo wellness fitnes.

     V súťaži IFBB Elite Pro sa stretli výborne pripravení “profíci” v kulturistike mužov, men´s physique, bikiny fitnes, fitnes a classic physique. Po rôznych zmätočných rozhodnutiach najvyššieho vedenia IFBB sme umožnili Eve Baníkovej, na jej výslovnú žiadosť, štartovať vo fitnes v Elite Pro súťaži. Jej 2. miesto je potvrdením správneho rozhodnutia pretekárky, vedenia SAFKST a Komisie štátnej reprezentácie. Veľkým úspechom bolo účinkovanie Michala Križánka v kulturistike, ktorý zaujal aj samotného Arnolda. Jeho víťazstvo v kategórii, nabitej výborne pripravenými pretekármi, je ďalším úspechom Miša, jeho trénera Šaňa Hlobíka, zastupujúceho združenia a samozrejme Slovenskej asociácie fitnes, kulturistiky a silového trojboja, pod ktorú patria aj všetci slovenskí športovci, súťažiaci v IFBB Elite Pro.

     Gratulujem všetkým medailistom a zároveň ďakujem všetkým zúčastneným slovenským športovcom za vzornú reprezentáciu Slovenska a SAFKST. Ďakujem osobným trénerom, zúčastneným medzinárodným rozhodcom Gabike Mlsnovej, Ľubošovi Matejíčkovi a Milanovi Čížekovi a trénerke Lucii Košeckej za starostlivosť o pretekárov na súťaži.
 
Boris Mlsna, prezident SAFKST